وکیل مهاجرت استرالیا

دکتر دانیال شبرخ ؛ وکیل رسمی امور مهاجرتی و عضو سازمان مهاجرتی MARA

گروه مهاجرت پلاس، وکیل مهاجرت استرالیا در ایران، تمامی خدمات مهاجرت به استرالیا از اخذ ویزا تا امور حقوقی پس از مهاجرت به استرالیا را به متقاضیان عزیز ارائه می‌کند. این گروه از وکلای رسمی ثبت شده در MARA برای ارائه خدمات مهاجرتی استفاده می‌نماید.

پرونده‌های موکلین از ابتدا توسط این وکلا به دقت بررسی و تمامی ابعاد حقوقی و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌شود. همچنین گروه مهاجرت پلاس می‌تواند موکلین خود را در تمامی زمینه‌های حقوقی و در تمامی دادگاه‌ها ازجمله دادگاه‌های تجدید نظر ویزا به‌طور جامع و مؤثر تا حصول نتیجه مطلوب یاری نماید. بدیهی است که استفاده از وکلای زبده و کارآزموده شانس قبولی پرونده‌ها را افزایش می‌دهد و ریسک عدم موفقیت را به حداقل می‌رساند.

برای اطمینان از مورد تایید بودن دانیال شبرخ به عنوان وکیل مهاجرت استرالیا می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

۱. وارد وب‌سایت MARA شوید و بر روی Find an agent کلیک کنید تا تمامی آژانس‌های مهاجرتی مورد تایید استرالیا را مشاهده کنید.

۲. در قسمت محل بیزنیس، کشور مورد نظر یعنی ایران را وارد کنید و دکمه‌ی جست‌وجو (Search) را کلیک کنید.

۳. تمامی کارگزاران و وکلای مورد تایید استرالیا در این قسمت نمایش داده می‌شوند که دانیال شبرخ (Daniel Shabrokh) نیز در این لیست قرار دارد؛ روی اسم ایشان کلیک کنید.

۴. دانیال شبرخ به عنوان وکیل رسمی استرالیا معرفی شده است.

چرا مهاجرت پلاس را به عنوان وکیل مهاجرت استرالیا انتخاب کنیم؟

مهاجرت پلاس با داشتن دفتر رسمی در استرالیا، می‌تواند پس از ورود شما به این کشور نیز همراهی‌تان کند. به این ترتیب علاوه بر ۰ تا ۱۰۰ امور مهاجرت، می‌توانید تمامی امور حقوقی، مالی و مالیاتی خود در استرالیا را نیز به متخصصان این مجموعه بسپارید. برای دریافت مشاوره اولیه رایگان در خصوص مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق لینک زیر با روش‌ها و شرایط مهاجرت به استرالیا بیشتر آشنا شوید.

تماس مستقیم با وکیل مجموعه در استرالیا از طریق خط ثابت تهران

تفاوت وکیل مهاجرتی با کارگزار مهاجرتی

وکیل مهاجرت استرالیا

۱. مدارک تحصیلی و تجربه کاری

وکلا، دانش آموختگان رشته‌ی حقوق از دانشگاه‌های معتبرند که پس از گذراندن دوره‌ی کارآموزی نایل به اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌گردند. این پروانه وکالت در واقع مجوز رسمی آنها برای وکالت در کلیه امور حقوقی محسوب می‌شود و برخلاف کارگزارن، آنها می‌توانند علاوه بر حوزه اداری به حوزه حقوقی هم ورود پیدا کنند.

اما کارگزاران یا نمایندگان اساسا وکیل مهاجرت استرالیا نیستند و در رشته حقوق تحصیلات عالیه ندارند، درنتیجه فاقد پروانه‌ وکالت هستند. این بدان معناست که ایشان نمی‌توانند به هیچ وجه اقدام به ارائه‌ مشاوره یا خدمات حقوقی نمایند. آنها تنها مجازند امور مربوط به تشکیل پرونده مهاجرتی آن هم فقط در حوزه اداری (نه حقوقی) را پیگیری کنند.

۲. وکالت در امور حقوقی

مزیت وکلا این است که می‌توانند در حوزه‌های مختلف حقوقی ورود پیدا کنند. وکلا قادرند همیشه خود و روند کاری‌شان را با قوانین جدید منطبق کنند و به همین دلیل این امکان را دارند که خدمات خود را با نگاه و اشراف کلی در امر مهاجرت و با در نظر گرفتن کلیه پیچیدگی‌های حقوقی مرتبط با آن ارائه کنند. در حالیکه کارگزاران مجاز نیستند به حوزه‌های حقوقی مرتبط با امر مهاجرت ورود پیدا کنند. باید توجه کرد که امر مهاجرت تنها محدود به تشکیل پرونده مهاجرتی نیست بلکه یک پروسه‌ پیچیده‌ی حقوقی است که متقاضی را معمولا با موضوعات متعدد حقوقی درگیر می‌کند.

به عنوان مثال اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا را درنظر بگیرید. انتقال سرمایه و ایجاد کسب و کار در کشور جدید اساسا به شکلی تنگاتنگ با قوانین محل فعالیت سرمایه‌گذاران در ارتباط است. بدیهی است که داشتن اطلاعات حقوقی دقیق و آگاهی کامل از قوانین مرتبط با نوع خاص سرمایه گذاری در استرالیا یا فعالیت‌های اقتصادی سرمایه گذاران، نقش به‌سزایی در موفقیت آنها در کشور مقصد داشته باشد.

در خصوص ویزای کار استرالیا ، کارگزاران یا نمایندگان مهاجرتی فقط می‌توانند در امور تشکیل پرونده متقاضیان ورود نمایند ولی نمی‌توانند در خصوص امورحقوقی مرتبط با کار متقاضیان در کشور مقصد اظهار نظر کنند. این عدم آگاهی متقاضیان از حقوق‌شان در زمینه اشتغال در استرالیا ممکن است مشکلاتی جدی ایجاد کند، ازجمله در گیر کردن آنها با رویه‌های قضایی در دادگاه‌ها یا جرایم دولت فدرال. کارگزاران مهاجرتی نمی‌توانند و مجاز هم نیستند که در خصوص قوانین کار یا اساسا هیچ مورد حقوقی دیگری اقدام به مشاوره یا راهنمایی متقاضیان نمایند.

۳. اشراف حقوقی جامع

وکلا به دلیل اشراف جامع‌شان بر حوزه‌های مختلف حقوقی، می‌توانند با ارائه مشاوره حقوقی صحیح از وقوع بسیاری از رویه‌ها و مشکلات حقوقی مهاجران پیشگیری کنند یا در صورت بروز چنین مشکلاتی به نحو صحیح اقدام به حل مشکل نمایند.

به عنوان مثال در ویزای ازدواج استرالیا ، بسیاری از متقاضیان نسبت به اینکه بحث مهاجرت آنها با حقوق خانواده به طور کلی آمیخته است آگاهی لازم را ندارند و نسبت به حقوق قانونی خود و خانواده خود بی‌اطلاع هستند. لذا وکلا می‌توانند در چنین ویزاهایی متقاضیان را نسبت به ابعاد گوناگون حقوق خانواده راهنمایی و آنها را از حقوقشان مطلع آگاه کنند.

۴. طرح دعوا یا دفاع در محاکم

تنها کسانی که مهارت و اجازه دفاع در محاکم را دارند وکلا هستند. زیرا مهارت‌های این چنینی بخشی از آموزش‌های ضروری رشته حقوق است. این در حالیست که کارگزاران مهاجرتی چنین آموزش‌هایی ندیده‌اند و حتی بدون داشتن پروانه وکالت، مجاز به حضور در دادگاه و دفاع از متقاضی نیستند. بنابراین اگر یک پرونده مهاجرتی ناموفق باشد و شما مایل به تقاضای استیناف یا تجدید نظر در خصوص آن باشید به مهارت‌های یک وکیل برای دفاع از پرونده‌تان نیاز دارید.

در چنین مواردی کارگزاران مهاجرتی غالبا پرونده‌ی متقاضیان را به وکلا ارجاع می‌دهند تا برای به رفع مشکل حقوقی اقدام کنند. پس اگر متتقاضیان از ابتدا از خدمات یک وکیل مهاجرت استرالیا بهره بگیرند شانس موفقیت پرونده آنها بیشتر می‌شود و در صورت بروز پیچیدگی‌های حقوقی مشکل به‌راحتی برطرف خواهد شد.

۵. محرمانه بودن اطلاعات

بر اساس یک اصل کلی حقوقی، تمامی مکاتبات و مکالمات بین وکیل مهاجرت استرالیا و موکل کاملا محرمانه تلقی می‌شود و هیچ مرجعی-حتی- مراجع قضایی نمی‌توانند وکیل را ملزم به افشای اطلاعات موکل نمایند؛ در حالی که این قاعده شامل حال کارگزاران مهاجرتی نمی‌شود و آنها ملزم به ارائه و افشای تمامی اطلاعات دریافت شده از متقاضی هستند. چنین امری ممکن است نقشی بسیار مخرب در سرنوشت یک پرونده داشته باشد، بخصوص زمانی که دولت یا دادگاه کارگزار یا موکل را ملزم به افشای اطلاعات محرمانه نماید.

اهمیت این موضوع به طور خاص در ویزای سرمایه گذاری که پای مقادیر زیادی پول و سرمایه در میان است بسیار بیشتر است.

۶. آموزش‌های مداوم حقوقی و حرفه‌ای

یک وکیل مهاجرت استرالیا برای به‌روز رسانی معلومات و مهارت‌های خویش باید هر سال در برنامه‌های آموزش‌های حرفه‌ای کانون وکلای دادگستری شرکت کند و آزمون‌های مربوطه را با موفقیت به انجام برساند.
به همین دلیل آنها همیشه از قوانین جدید و نیز آرای صادره از محاکم مختلف مطلع هستند؛ این به این معنا که وکیل مهاجرت استرالیا در تنظیم و اجرای پرونده‌های مهاجرتی شما ملزم و قادر به اعمال بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و حقوقی مد نظر کانون وکلاست، در حالیکه کارگزاران مهاجرتی از این آموزش‌های حقوقی به طور خاص برخوردار نیستند و استاندارد اجرای پرونده‌ها لزوما در سطح استانداردهای کانون وکلا نخواهد بود.

گفتگوی ویژه بخش فارسی رادیو SBS استرالیا با دانیال شبرخ

تاثیر تلاطم اقتصادی اخیر در ایران روی میزان تقاضا برای مهاجرت به استرالیا

دانیال شبرخ وکیل پایه یک دادگستری کوئینزلند و وکیل امور مهاجرتی، تاثیر تلاطم اقتصادی اخیر در ایران بر روی میزان تقاضای ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا را تشریح کرده است.

در این گفتگو همچنین به بررسی جدیدترین وضعیت و شرایط در مورد ویزاهای والدین و “آزمون ارزشها” برای متقاضیان اخذ شهروندی که توسط دولت ائتلافی پیشنهاد شده است پرداخته شده است.

انتظار می رود روند سخت تر شدن مهاجرت به استرالیا ادامه پیدا کند

طبق گزارش ها، کابینه جدید استرالیا در آینده نزدیک طرحی را مورد بررسی قرار خواهد داد که بموجب آن برخی از گروه های مهاجران مجبور خواهند بود پس از ورود به استرالیا، چند سال در مناطق حاشیه ای یا ریجنال اسکان داشته باشند.

در گفتگو با آقای دانیال شبرخ، وکیل رسمی امور مهاجرتی استرالیا و وکیل پایه یک دادگستری کوئینزلند به بررسی این طرح و همچنین تاثیرات احتمالی نخست وزیر و کابینه جدید استرالیا روی سیاست های مهاجرتی این کشور پرداختیم.

تماس با ما

تهران، زعفرانیه، خ مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک ۱، واحد ۲۰۱

تماس با شما

دریافت مشاوره