دانیال شبرخ ؛ تنها وکیل پایه یک و وکیل مهاجرت استرالیا در ایران

گروه مهاجرت پلاس، تنها وکیل مهاجرت استرالیا در ایران، تمامی خدمات مهاجرت به استرالیا از اخذ ویزا تا امور حقوقی پس از مهاجرت به استرالیا را ارائه به متقاضیان عزیز ارائه می‌کند. این گروه از وکلای پایه یک دادگستری که وکیل رسمی ثبت شده در MARA نیز می‌باشند (Migration Lawyers) برای ارائه خدمات مهاجرتی استفاده می‌نماید.

پرونده‌های موکلین از ابتدا توسط این وکلا به دقت بررسی شده و کلیه ابعاد حقوقی و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌گردد. همچنین گروه مهاجرت پلاس می‌تواند موکلین خود را در کلیه زمینه‌های حقوقی و در کلیه دادگاه‌ها از جمله دادگاه‌های تجدید نظر ویزا به طور جامع و موثر تا حصول نتیجه مطلوب یاری نماید. بدیهی است که استفاده از وکلای زبده و کارآزموده شانس قبولی پرونده‌ها را افزایش داده و ریسک عدم موفقیت را به حداقل می‌رساند.

برای اطمینان از مورد تایید بودن دانیال شبرخ به عنوان وکیل رسمی مهاجرت استرالیا می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

۱. وارد وب‌سایت MARA شوید و بر روی Find an agent کلیک کنید تا تمامی آژانس‌های مهاجرتی مورد تایید استرالیا را مشاهده کنید.

۲. در قسمت محل بیزنیس، کشور مورد نظر یعنی ایران را وارد کنید و دکمه‌ی جست‌وجو (Search) را کلیک کنید.

۳. تمامی کارگزاران و وکلای مورد تایید استرالیا در این قسمت نمایش داده می‌شوند که دانیال شبرخ (Daniel Shabrokh) نیز در این لیست قرار دارد؛ روی اسم ایشان کلیک کنید.

۴. دانیال شبرخ به عنوان وکیل رسمی استرالیا معرفی شده است. توجه داشته باشید که در تصویر آخر جناب آقای دانیال شبرخ به عنوان وکیل قانونی استرالیا معرفی شده‌اند که این مهم تنها به ایشان اختصاص یافته و هیچ یک از آژانس‌های دیگر چنین عنوانی ندارند؛ به عبارت دیگر دانیال شبرخ به عنوان تنها وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا در ایران مورد تایید OMARA است.

برای دریافت مشاوره اولیه رایگان در خصوص مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با وکیل مجموعه در استرالیا از طریق خط ثابت تهران

تفاوت وکیل مهاجرتی با کارگزار مهاجرتی

وکیل مهاجرت استرالیا

۱. مدارک تحصیلی و تجربه کاری

وکلا، دانش آموختگان رشته‌ی حقوق از دانشگاه‌های معتبر می‌باشند که پس از گذراندن دوره‌ی کار آموزی نایل به اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌گردند. این پروانه وکالت در واقع مجوز رسمی آنها برای وکالت در کلیه امور حقوقی محسوب می‌شود و آنها می توانند بر خلاف کارگزارن علاوه بر حوزه اداری به حوزه حقوقی هم ورود کنند.

اما کارگزاران یا نمایندگان اساسا وکیل مهاجرت استرالیا نیستند و در رشته حقوق تحصیلات عالیه ندارند، در نتیجه فاقد پروانه‌ی وکالت هستند. این بدان معناست که ایشان نمی‌توانند به هیچ وجه اقدام به ارائه‌ی مشاوره یا خدمات حقوقی نمایند. آنها تنها مجاز هستند امور مربوط به تشکیل پرونده مهاجرتی آن هم فقط در حوزه اداری (نه حقوقی) را پیگیری کنند.

۲. وکالت در امور حقوقی

وکلا دارای این مزیت هستند که می‌توانند در حوزه‌های مختلف حقوقی ورود نمایند. وکلا قادرند همیشه خود و روند کاری‌شان را با قوانین جدید منطبق نمایند و بدین جهت این امکان را دارند که خدمات خود را با نگاه و اشراف کلی در امر مهاجرت و با در نظر گرفتن کلیه پیچیدگی‌های حقوقی مرتبط با آن ارائه نمایند .در حالیکه کارگزاران مجاز به ورود به حوزه های حقوقی مرتبط با امر مهاجرت نیستند. باید توجه کرد که امر مهاجرت تنها محدود به تشکیل پرونده مهاجرتی نیست بلکه یک پروسه‌ی پیچیده‌ی حقوقی است که متقاضی را معمولا با موضوعات متعدد حقوقی درگیر می کند.

به عنوان مثال در ویزای سرمایه گذاری استرالیا بسیار مشهود است چرا که انتقال سرمایه و ایجاد کسب و کار در کشور جدید اساسا به شکلی تنگاتنگ با قوانین محل فعالیت سرمایه‌گذاران در ارتباط است. بدیهی است که داشتن اطلاعات حقوقی دقیق و آگاهی کامل از قوانین مرتبط با نوع خاص سرمایه گذاری در استرالیا یا فعالیت‌های اقتصادی سرمایه گذاران، نقش به‌سزایی در موفقیت آنها در کشور مقصد داشته باشد.

در خصوص ویزای کار استرالیا ، کارگزاران یا نمایندگان مهاجرتی فقط می‌توانند در امور تشکیل پرونده متقاضیان ورود نمایند ولی نمی‌توانند در خصوص امورحقوقی مرتبط با کار متقاضیان در کشور مقصد اظهار نظر نمایند. این عدم آگاهی متقاضیان از حقوق‌شان در زمینه اشتغال در استرالیا مقصد ممکن است مشکلاتی جدی ایجاد نماید، از جمله در گیر کردن آن‌ها با رویه‌های قضایی در دادگاه‌ها یا جرایم دولت فدرال. کارگزاران مهاجرتی نمی‌توانند و مجاز هم نیستند که در خصوص قوانین کار و یا اساسا هیچ مورد حقوقی دیگری اقدام به مشاوره و یا راهنمایی متقاضیان نمایند.

۳. اشراف حقوقی جامع

وکلا به دلیل اشراف جامعی که در حوزه‌های مختلف حقوقی دارند می‌توانند با ارائه مشاوره حقوقی صحیح از وقوع بسیاری از رویه‌ها و مشکلات حقوقی مهاجران پیشگیری نمایند یا در صورت بروز چنین مشکلاتی به نحو صحیح اقدام به حل مشکل نمایند.

به عنوان مثال در ویزای ازدواج استرالیا ، بسیاری از متقاضیان نسبت به اینکه بحث مهاجرت آن‌ها با حقوق خانواده به طور کلی آمیخته است آگاهی لازم را ندارند و نسبت به حقوق قانونی خود و خانواده خود بی اطلاع هستند. لذا وکلا می توانند در چنین ویزاهایی متقاضیان را نسبت به ابعاد گوناگون حقوق خانواده راهنمایی نموده و آنها را از حقوقشان مطلع نمایند.

۴. طرح دعوا یا دفاع در محاکم

وکلا تنها کسانی هستند که دارای مهارت و اجازه دفاع در محاکم می‌باشند. زیرا مهارت‌های این چنینی بخشی از آموزش‌های ضروری رشته حقوق می‌باشد. این در حالیست که کارگزاران مهاجرتی فاقد چنین آموزش‌هایی هستند و حتی بدون داشتن پروانه وکالت مجاز به حضور در دادگاه و دفاع از متقاضی نمی‌باشند. بنابراین اگر یک پرونده مهاجرتی ناموفق باشد و شما مایل به تقاضای استیناف یا تجدید نظر در خصوص آن باشید به مهارت های یک وکیل برای دفاع از پرونده تان نیاز دارید.

در چنین مواردی کارگزاران مهاجرتی غالبا پرونده‌ی متقاضیان را به وکلا ارجاع می‌دهند تا نسبت به رفع مشکل حقوقی اقدام نمایند. پس اگر متتقاضیان از ابتدا از خدمات یک وکیل مهاجرت استرالیا بهره بگیرند شانس موفقیت پرونده آن‌ها بیشتر شده و در صورت بروز پیچیدگی‌های حقوقی مشکل به راحتی برطرف خواهد شد.

۵. محرمانه بودن اطلاعات

بر اساس یک اصل کلی حقوقی کلیه مکاتبات و مکالمات بین وکیل مهاجرت استرالیا و موکل کاملا محرمانه تلقی گردیده و هیچ مرجعی- حتی- مراجع قضایی نمی‌تواند وکیل را ملزم به افشای اطلاعات موکل نماید؛ در حالی که کارگزاران مهاجرتی از شمول این قاعده خارج بوده و ملزم به ارائه و افشای کلیه اطلاعات دریافت شده از متقاضی می باشند. چنین امری ممکن است نقشی بسیار مخرب در سرنوشت یک پرونده داشته باشد، به خصوص زمانی که دولت یا دادگاه کارگزار یا موکل را ملزم به افشای اطلاعات محرمانه نماید.

اهمیت این موضوع به طور خاص در ویزای سرمایه گذاری که پای مقادیر زیادی پول و سرمایه در میان است بسیار بیشتر است.

۶. آموزش‌های مداوم حقوقی و حرفه‌ای

یک وکیل مهاجرت استرالیا می‌بایست هر سال جهت به روز رسانی معلومات و مهارت‌های خویش در آموزش‌های حرفه‌ای کانون وکلای دادگستری شرکت نموده و آزمون‌های مربوطه را با موفقیت به انجام برساند.
از این جهت آنها همیشه از قوانین جدید و نیز آرا صادره از محاکم مختلف مطلع می‌باشند؛ این به این معناست که وکیل مهاجرت استرالیا در تنظیم و اجرای پرونده‌های مهاجرتی شما ملزم و قادر به اعمال بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و حقوقی مد نظر کانون وکلا می‌باشد، در حالیکه کارگزاران مهاجرتی از این آموزش‌های حقوقی به طور خاص برخوردار نبوده و استاندارد اجرای پرونده‌ها لزوما در سطح استانداردهای کانون وکلا نخواهد بود.

گفتگوی ویژه بخش فارسی رادیو SBS استرالیا با دانیال شبرخ

تاثیر تلاطم اقتصادی اخیر در ایران روی میزان تقاضا برای مهاجرت به استرالیا

دانیال شبرخ وکیل پایه یک دادگستری کوئینزلند و وکیل امور مهاجرتی، تاثیر تلاطم اقتصادی اخیر در ایران بر روی میزان تقاضای ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا را تشریح کرده است.

در این گفتگو همچنین به بررسی جدیدترین وضعیت و شرایط در مورد ویزاهای والدین و “آزمون ارزشها” برای متقاضیان اخذ شهروندی که توسط دولت ائتلافی پیشنهاد شده است پرداخته شده است.

انتظار می رود روند سخت تر شدن مهاجرت به استرالیا ادامه پیدا کند

طبق گزارش ها، کابینه جدید استرالیا در آینده نزدیک طرحی را مورد بررسی قرار خواهد داد که بموجب آن برخی از گروه های مهاجران مجبور خواهند بود پس از ورود به استرالیا، چند سال در مناطق حاشیه ای یا ریجنال اسکان داشته باشند.

در گفتگو با آقای دانیال شبرخ، وکیل رسمی امور مهاجرتی استرالیا و وکیل پایه یک دادگستری کوئینزلند به بررسی این طرح و همچنین تاثیرات احتمالی نخست وزیر و کابینه جدید استرالیا روی سیاست های مهاجرتی این کشور پرداختیم.

تماس با ما

تهران، زعفرانیه، خیابان فرخ، پلاک ۱، واحد ۲۰۱

تماس با شما