درباره گروه مهاجرت پلاس

گروه مهاجرت پلاس با همکاری مجموعه‌ای از کارآزموده‌ترین وکلای مهاجرتی ثبت شده در اداره مهاجرت استرالیا تشکیل شده است. این گروه با شبکه گسترده‌ای از دفاتر حقوقی، شرکت‌های حسابداری، نهادهای آموزشی، مؤسسات مالی، بانک‌ها، بنگاه‌های کاریابی و آژانس‌های معتبر املاک همکاری می‌نماید. از این رو گروه مهاجرت پلاس می‌تواند تمام نیازهای موکلین را از مهاجرت تا تحصیل، سرمایه‌گذاری، خرید املاک و غیره، به طور یکجا برطرف نماید.

تمام کارکنان و اعضاء گروه مهاجرت پلاس به منشور اخلاقی و حرفه‌ای سازمان مهاجرت پایبند بوده و کلیه فعالیت‌ها و خدمات خود را در نهایت کاردانی، صداقت، احترام، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی به انجام می‌رسانند.

گروه مهاجرت پلاس یک موسسه خصوصی است و متعلق به وزارت مهاجرت یا سایر نهادهای حقوقی دولت استرالیا یا ایران نمی‌باشد. این گروه تنها مشاور شما در اقدام جهت اخذ ویزا بوده و صادر کننده ویزا یا تضمین کننده نتیجه پرونده‌های مهاجرتی نمی‌باشد.

کلیه اطلاعات مندرج در این وبسایت صرفاً جهت اطلاع‌رسانی در خصوص کلیات ویزاها می‌باشد و نباید صرفاً با اتکا بر آنها نسبت به دریافت ویزا یا هر گونه فعالیت حقوقی اقدام گردد. گروه مهاجرت پلاس توصیه می‌نماید با تماس با دفتر این گروه، اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت خود را دریافت نمایید.