یوزپلنگ ایرانی یکی از سرمایه‌های طبیعی ایران بوده که با دیگر گونه‌های یوزپلنگ در سایر نقاط جهان متفاوت است. طبق گزارشات مستند دریافت شده از نهادهای بین المللی معتبر، تنها ۵۰ الی ۶۰ قلاده از این گونه در ایران باقی مانده است.
چنانچه هر چه زودتر اقداماتی برای حفظ یوزپلنگ ایرانی نکنیم، نسل این جانور روبه انقراض رفته و به سرنوشت شیر ایرانی و ببر مازندران دچار خواهد شد.
توسط انجمن یوزپلنگ ایرانی پروژه محیط بان آب و پایش یوز در پناهگاه حیات وحش میاندشت به ارزش 25 میلیون تومان طراحی شده است . بنابراین برای کمک به جلوگیری از انقراض نسل یوزپلنگ ایرانی و در راستای مسئولیت اجتماعی گروه حقوقی مهاجرت پلاس و با توجه به همکاری طولانی مدت این گروه با انجمن به عنوان نماینده آن انجمن در استرالیا، مصمم هستیم برای ۵۰ نفر اول از همفکرانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند و حامی یوزپلنگ ایرانی هستند تنها با مبلغ شش میلیون تومان حق الوکاله نسبت به اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای کار یا مهارت اقدام نماییم.
متقاضیان محترمی که برای حمایت از یوزپلنگ ایرانی مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال را به حساب انجمن یوزپلنگ ایرانی به مشخصات زیر واریز و یا از طریق وب سایت انجمن پرداخت کنند با ارایه رسید در هنگام عقد قرارداد از این تخفیف استثنایی بهره مند می‌شوند.

 

شماره حساب: ۰۲۲۳۴۹۷۸۸۷۰۰۶
شماره شبا: IR820170000000223497887006
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۵۱۳۷

 

هم‌اکنون حیات وحش کشور عزیزمان نیازمند توجه بیشتر ما ایرانیان به خصوص جامعه تحصیل کرده و فرهیخته مانند شما متقاضیان ویزای کار و مهارت کشو استرالیا است.