خدمات پس از ورود به استرالیا

گروه حقوقی مهاجرت پلاس ارائه کننده کلیه خدمات اخذ ویزا تا استقرار کامل در استرالیا

درخواست ویزای استرالیا و تنظیم مدارک

گروه حقوقی مهاجرت پلاس ، در راستای تکمیل پرونده مهاجرتی و ارسال آن به اداره امور مهاجرت استرالیا، کلیه فرم‌های لازم را با دقت و بر اساس استاندارد‌های لازم اداره مهاجرت، تکمیل و در چندین مرحله کنترل می‌نماید تا کلیه اطلاعات به درستی در فرم‌ها مندرج شود. همچنین از آنجایی که هر نوع ویزای استرالیا، اسناد و مدارک ویژه‌ای لازم دارد، گروه حقوقی مهاجرت پلاس، متقاضیان ویزا را در زمینه جمع‌آوری، تکمیل و در صورت نیاز ترجمه راهنمایی کرده و مطمئن می‌شود که پرونده هر متقاضی قبل از ارسال جهت بررسی و صدور ویزا، کسر مدرک نداشته باشد.

ارزیابی اولیه ی آنلاین اخذ ویزا و مهاجرت به استرالیا (رایگان)

گروه حقوقی مهاجرت پلاس ، برای آسان کردن مرحله ارزیابی میزان شانس متقاضیان ویزا جهت دریافت ویزای موردنظر، سیستمی را طراحی نموده که بوسیله آن متقاضیان با تکمیل فرم مربوطه می‌توانند در هر زمان و از هر مکانی، اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایند، و گروه حقوقی مهاجرت پلاس  بعد از بررسی اطلاعات هر متقاضی، در مدت زمانی کوتاه با ارسال ایمیل، ضریب موفقیت افراد برای دریافت ویزای مورد نظرشان را به اطلاع آنها می رسانند.

ارزیابی مهارت و اخذ اسپانسر ایالتی

در مورد برخی ویزاها، فرد متقاضی می بایست، از یکی از ایالت‌های استرالیا، نامه‌ای دریافت نماید که به موجب آن، ایالت با حضور فرد موافقت کرده باشد. این نامه حمایتی، به متقاضیان ویزایی که امتیاز کافی برای دریافت ویزاهای مستقل را ندارند،‌ کمک بزرگی کرده و تا حدی کسری امتیاز را جبران می‌نماید. گروه حقوقی مهاجرت پلاس ، با شناخت کامل از پروسه درخواست این گونه نامه‌های حمایتی از ایالت‌ها، ظرف مدت زمان کوتاهی، به متقاضیان در دریافت این مدرک کمک می‌نمایند.

ترجمه رسمی مدارک و اسناد جهت مهاجرت به استرالیا

بدون استثنا،‌کلیه متقاضیان ویزا نیاز دارند تا مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. به همین دلیل گروه حقوقی مهاجرت پلاس، با در اختیار داشتن تیمی از مترجمین حرفه‌ای و ثبت شده در اداره NAATI استرالیا، به کلیه متقاضیانی که نیاز به ترجمه مدارک خود دارند، در این زمینه کمک می‌نماید.

تهیه و تنظیم «طرح های تجاری» در استرالیا

تهیه و ارسال «طرح تجاری» برای افرادی که تمایل دارند تا از طریق برخی ویزاهای «سرمایه‌گذاری و تجاری» به استرالیا مهاجرت کرده و در این کشور کسب و کاری را شروع کنند، ضروری می‌باشد. گروه حقوقی مهاجرت پلاس، می‌تواند این نیاز متقاضیان ویزا را از طریق بکارگیری کارشناسان حرفه‌ای برطرف نماید و به متقاضیان کمک نموده تا مناسب‌ترین «طرح تجاری» که برای کارشناسان اداره امور مهاجرت، متقاعد کننده باشد، را تهیه و تدوین نماید.

خدمات «پس از» مهاجرت به استرالیا

گروه حقوقی مهاجرت پلاس،‌ به مهاجرینی که موفق به دریافت ویزای خود شده‌اند،‌ پس از مهاجرت به استرالیا نیز خدمات متنوعی ارائه می‌نماید تا در بدو ورود بتوانند در فاصله زمانی کوتاه در مکانی مناسب، مستقر شوند. گروه حقوقی مهاجرت پلاس، در اموری همچون گشایش حساب بانکی، کارت بیمه درمانی، انجام امور مالیاتی، ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان ، سرمایه‌گذاری، خرید املاک و مستغلات ، امور حقوقی و قضایی وسایر موارد مشابه به مهاجرین کمک‌های لازم را فراهم می‌نماید.

دفاع و طرح دعوی در دادگاه های ویژه امور مهاجرتی

وکلای مجرب گروه حقوقی مهاجرت پلاس می توانند در دادگاه های ویژه ی امور مهاجرتی پناهندگی و تجدید نظر ویزاها (AAT / MRD) و سایر دادگاه های مرتبط از شما دفاع یا از جانب شما طرح دعوی نمایند.

پرسش و پاسخ

تماس با ما

تهران، زعفرانیه، خ مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک ۱، واحد ۲۰۱

تماس با شما

دریافت مشاوره